fbpx
Sulejówek
WITAJ
TEL. +48 606 787 646
e-mail. biuro@edu3dkacja.pl
FOLLOW US
Top

Sulejówek

zł150
Categories:

About this course

 

 

 

Przyszłość jest pełna zagadek i niespodzianek – pozostaje dla nas wielką niewiadomą. Zmieniające się trendy technologiczne potrafią nie tylko zachwycić ale również … przestraszyć. Na szczęście nasze dzieci możemy oswajać z nowinkami naukowymi od najmłodszych lat. Jednym z niezwykle popularnych na rynku urządzeń jest drukarka 3D!

Nasze zajęcia obejmują trzy bloki tematyczne: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z obsługą drukarki 3D oraz skanera 3D, a także zostaną wprowadzeni w tajniki przestrzennego projektowania i tworzenia kształtów. Uczestnicy poznają cały proces powstania przedmiotu, począwszy od własnego pomysłu, aż po wydruk na drukarce 3D.

Proponujemy nowy wymiar edukacji dla Twojego dziecka, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii, a tym samym zapewnia dobry start w przyszłość.

Na naszych zajęciach:

  • poznamy od strony praktycznej obsługę drukarki 3D i skanera 3D
  • wspólnie poznamy oprogramowanie do projektowania 3D
  • stworzymy wiele gadżetów, pomocy naukowych, przedmiotów użytku codziennego
  • zaprojektujemy własnego robota 3D
  • Wszystkie projekty dzieci są drukowane w 3D i wręczane uczestnikom
  • w trakcie zajęć wykorzystamy także skaner 3D, wspólnie zaobserwujemy jak obiekty rzeczywiste przenoszone są do świata wirtualnego. Kto wie może nawet wykonamy skan Twojej osoby i stworzymy na tej podstawie model 3D

To i wiele, wiele więcej wydarzy się na naszych zajęciach, na które serdecznie zapraszamy!

Warsztaty odbywają się w systemie BYOL (Bring Your Own Laptop), prosimy o zabranie własnych laptopów (z systemem Windows). Zapewniamy nielimitowany dostęp do darmowego oprogramowania.

Gwarantujemy praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu oraz świetną zabawę.

Z przyjemnością wyślemy ramowy plan na Twój adres email

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach naszej współpracy