fbpx
WITAJ
TEL. +48 606 787 646
e-mail. biuro@edu3dkacja.pl
FOLLOW US
Top
Image Alt

Nasza oferta

  /  Nasza oferta

Zajęcia pozaszkolne

Cykliczne warsztaty dla dzieci już od 7 roku życia. Zajęcia obejmują trzy bloki tematyczne: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Na naszych zajęciach młodzi konstruktorzy uczą się projektować przedmioty, które następnie są dla nich wytwarzane na drukarkach 3D. Nasze urządzenia są mobilne, możemy zorganizować warsztaty w wybranej lokalizacji np. Twojej szkole.

Warsztaty jednorazowe

Warsztaty maja na celu przedstawienie w sposób kompleksowy całego procesu powstania przedmiotu od naszego pomysłu po finalny wydruk w technologii 3D. Warsztaty z drukowania 3D to świetna okazja do poznania z bliska nowoczesnej technologii jaką jest drukowanie 3D. Zajęcia gwarantują praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu.

Pokazy naukowe

Nauka drukowania, skanowania i projektowania w technologii 3D to świetny sposób, aby edukować dzieci i młodzież o tym, jak wytwarza się produkty. Nasze pokazy uczą nowej technologii, jaką jest drukowanie 3D i skanowanie 3D. Staramy się przygotować młode pokolenia do świadomego wkroczenia na rynek pracy, gdzie zastosowania druku i skanowania w technologii 3D obejmują coraz więcej dziedzin nauki i produkcji. Pokazy mają charakter interaktywnego wykładu i mogą być kierowane do dużego grona słuchaczy.

Animacje plenerowe

Animacje na imprezach firmowych i piknikach rodzinnych.

Organizacja na twoim wydarzeniu stoiska, na którym na żywo odbywa się drukowanie 3D. Eksperci w dziedzinie drukowania 3D w sposób przystępny „dla małych i dużych” przybliżą nowoczesną technologię jaką jest druk 3D. Zapewniamy ciekawą galerią wydruków. Plenerowe warsztaty z drukowania 3D urozmaicą każdy piknik rodzinny.

Półkolonie z projektowaniem 3D

W okresach wakacji oraz ferii zimowych przygotowujemy krótsze cykle szkoleń z zakresu projektowania 3D, skanowania 3D oraz drukowania 3D. Nasze warsztaty uatrakcyjnią Twoją ofertę półkolonii. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy wydruk oraz certyfikat uczestnictwa.

Urodziny w 3D

Zorganizujemy warsztaty 3D na urodzinach Twojego dziecka, co więcej za pomocą skanera 3D wykonamy skan twarzy jubilata i wydrukujemy jego popiersie na drukarce 3D, co będzie stanowiło doskonałą pamiątką zarówno dla dziecka jak i rodziców.

Prezent 3D

Prezent 3D Ciekawy pomysł na prezent?

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na urodziny, Dzień Matki, święta…? Zapraszamy do wykonania skanu Twojej twarzy, na podstawie którego zaprojektujemy popiersie z indywidualną dedykacją. Całość zostanie wydrukowana na drukarce 3D i wręczona jubilatowi. Oferujemy także wydruki innych przedmiotów.

Usługi projektowania, drukowania i skanowania 3D

Posiadasz model w 3D i chciałbyś go wydrukować?

Masz pomysł i chciałbyś go urzeczywistnić?

Masz cześć i chciałbyś wykonać kopię?

Skontaktuj się z nami!