fbpx
WITAJ
TEL. +48 606 787 646
e-mail. biuro@edu3dkacja.pl
FOLLOW US
Top
Image Alt

Półkolonie zimowe 2021 old

  /  Półkolonie zimowe 2021 old

W tym roku ferie zimowe będziemy spędzać w mieście. Mamy jednak sposób na to, żeby je urozmaicić! Półkolonia z drukiem 3D w kameralnych, 5 osobowych grupach – z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 13 lat. Będziemy projektować własne przedmioty! Podczas półkolonii uczestnicy stworzą swoje popiersia pamiątkowe. Półkolonia z drukiem 3D to frajda dla wszystkich młodych fanów nowoczesnych technologii – kreatywny sposób na spędzenie ferii w mieście!

ZAPISY


Termin 1: 04-08.01.2021 (z wyłączeniem 6.01)

cena: 799zł

Termin 2: 11-15.01.2021

cena: 999zł

606 787 646

biuro@edu3dkacja.pl

Edu3dkacja, ul. Pory 60/27 Warszawa

Tematyka przewodnia półkolonii:

  • Warsztaty obejmą trzy dziedziny: projektowanie 3D, skanowanie 3D oraz drukowanie 3D. Nasze warsztaty to świetna okazja do poznania z bliska technologii skanowania 3D i drukowania 3D.
  • Podczas warsztatów głównym realizowanym projektem będzie stworzenie dla każdego uczestnika popiersia wraz z pamiątkową podstawką. Każdy będzie miał wykonany skan 3D swojej twarzy. Następnie w programie do modelowania 3D uczestnicy wykonają pamiątkowe podstawki z indywidualnym napisem, które zostaną połączone z ich popiersiem. Całość zostanie wydrukowana na drukarce 3D. Ostatniego dnia warsztatów pamiątkowe popiersia zostaną wręczone uczestnikom wraz z certyfikatami uczestnictwa.
  • Na naszych zajęciach stawiamy na rozwój wyobraźni przestrzennej, myślenie abstrakcyjne i nabieranie umiejętności konstrukcyjnych. Na zajęciach mamy do czynienia z wieloma zagadnieniami z matematyki, w szczególności z geometrii, przez pokazujemy praktyczne zastosowanie wiedzy nabytej w szkole na lekcjach matematyki.

Z przyjemnością wyślemy ramowy plan na Twój adres email

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach naszej współpracy