fbpx
Najfajniejsza półkolonia zimowa
w Warszawie z drukiem 3D

Ferie w mieście zaskoczyły rodziców?

Z nami opanujesz sytuację!

II turnusy do wyboru!
04 – 08.01 cena 799 PLN (bez 6.01)
11 – 15.01 cena 999 PLN

Małe, 5-cio osobowe grupy, z największą dbałością o bezpieczeństwo dzieci
najfajniejsza półkolonia z drukiem 3D w Warszawie

Szukasz sposobu na organizację dzieciom czasu w trakcie ferii?

Możesz już przestać szukać! 🙂

Zbieramy grupę na półkolonie zimową z nowoczesnymi technologiami

Twoje dziecko wróci z zajęć zachwycone i oczarowane nowoczesnymi technologiami. Nauczy się obsługi przydatnych programów i kreatywnego myślenia.
Najfajniejsza półkolonia z drukiem 3D w Warszawie

Co będziemy robić?

Skanowanie twarzy

Każdy będzie miał wykonany skan 3D swojej twarzy. Następnie w programie do modelowania 3D uczestnicy wykonają pamiątkowe podstawki z indywidualnym napisem, które zostaną połączone z ich popiersiem.

Projektowanie przedmiotów

Dzieci tworzą swoje własne projekty zabawek, pomocy naukowych, przedmiotów użytku codziennego, a następnie wytwarzają je na drukarce 3D. Projekty wykonane podczas zajęć, są dla nich drukowane, przez co dzieci widzą efekt swojej pracy.

Najnowocześniejszy sprzęt

Każdy uczestnik będzie miał dostęp do własnego komputera. Wszyscy będą uczyć się projektowania w specjalistycznym programie CAD do modelowania 3D.

Jazda na łyżwach

Nasza półkolonia to nie tylko zajęcia przy komputerze. Znajdzie się również coś dla ciała. Planujemy wybrać się na tor łyżwiarski stegny i pod okiem instruktora rozwijać swoje umiejętności koordynacji i równowagi

Najfajniejsza półkolonia z drukiem 3D w Warszawie

Rozwijanie pasji i rozwój wyobraźni przestrzennej, myślenie abstrakcyjne i nabieranie umiejętności konstrukcyjnych – to nie wszystko. Poza tym gwarantujemy dużo śmiechu, poznawanie ciekawych osób i ferie w Warszawie spędzone w najlepszy możliwy sposób.

SPRAWDŹ CZY NASZE ZAJĘCIA SĄ ODPOWIEDNIE DLA TWOJEGO DZIECKA

Jeśli w powyższym formularzu choć jedna odpowiedź jest twierdząca - koniecznie zostaw nam swój adres email i telefon kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy, jak twórczo możemy zorganizować czas Twojemu dziecku.

Interesujące?

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Czekamy na Twój telefon

Zajęcia z druku 3D dla dzieci w Warszawie to doskonały sposób na rozwój dziecięcych pasji do nowoczesnych technologii. Pasje warto pielęgnować!

Z przyjemnością wyślemy ramowy plan na Twój adres email

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach naszej współpracy