fbpx
WITAJ
TEL. +48 606 787 646
e-mail. biuro@edu3dkacja.pl
FOLLOW US
Top
Image Alt

Warsztaty mikołajkowe

  /  Warsztaty mikołajkowe

Wyjątkowe warsztaty z druku 3D online. Idealny pomysł na prezent mikołajkowy dla młodego miłośnika nowoczesnych technologii! Dzieci będą projektować ozdoby choinkowe, mikołaje i ozdoby świąteczne.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 13 lat.
Całość warsztatów odbywa się na żywo w formie online – postępy dzieci są szczegółowo monitorowane przez trenera prowadzącego.

Wszystkie projekty zostaną wydrukowane na naszych drukarkach 3D i wysłane do wybranych przez Państwa paczkomatów.

ZAPISY

Termin: 05.12.2020 i 6.12.2020

Godz: 12.00 - 13.45

Koszt: 65 zł/osoba - w tym wydruk i wysłanie projektu do paczkomatu

606 471 434

biuro@edu3dkacja.pl

Twoja pociecha uwielbia korzystać z komputera, a Ty szukasz sposobu żeby kreatywnie i rozwojowo spędzała czas? Mamy coś idealnego! Nasze warsztaty mikołajkowe z druku 3D prowadzimy na żywo online. Każdy projektuje przy swoim komputerze pod czujnym okiem trenera.

Przebieg zajęć:

Warsztaty rozpoczniemy od połączenia z instruktorem poprzez aplikację Microsoft Teams. Przed zajęciami roześlemy maile z linkiem dostępu do danego spotkania. Aplikacja nie wymaga instalacji, można ją uruchomić w oknie przeglądarki. Uczestnicy będą wykonywać projekt w aplikacji www.tinkercad.com. Instruktor udostępni kod, który umożliwi zalogowanie się do danych zajęć. Działanie programów jest bardzo intuicyjne, ale jeśli będzie jakikolwiek problem z podłączeniem wszystko wyjaśnimy. Trener będzie miał możliwość udostępnienia pulpitu, dzięki czemu pokaże krok po kroku jak wykonać projekt w programie. Praca uczestników będzie sprawdzana na bieżąco i wszystkie pytania i wątpliwości będą wyjaśniane. Ilość uczestników warsztatów online została tak dobrana, żeby prowadzący mógł mieć oko na każdego.

Projekty zostaną przez nas wydrukowane i wysłane do paczkomatów które wybierzecie.

Czy można wymyślić lepszy plan na mikołajkowy weekend? Chyba nie 😉

Z przyjemnością wyślemy ramowy plan na Twój adres email

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach naszej współpracy