fbpx
WITAJ
TEL. +48 606 787 646
e-mail. biuro@edu3dkacja.pl
FOLLOW US
Top
Image Alt

Włocławek

  /  Włocławek

Po raz pierwszy we Włocławku!

Nowy wymiar edukacji dla Twojego dziecka, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii, a tym samym zapewnia dobry start w przyszłość.

Nasze zajęcia obejmują trzy bloki tematyczne: drukowanie 3D, projektowanie 3D oraz skanowanie 3D. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z obsługą drukarki 3D oraz skanera 3D, a także zostaną wprowadzeni w tajniki przestrzennego projektowania i tworzenia kształtów. Uczestnicy poznają cały proces powstania przedmiotu, począwszy od własnego pomysłu, aż po wydruk na drukarce 3D. To i wiele, wiele więcej wydarzy się na naszych zajęciach, na które serdecznie zapraszamy!

Wypełnij


Jesteśmy w trakcie ustalania dokładnych lokalizacji oraz godzin zajęć, skontaktujemy się z Państwem po wypełnieniu powyższego formularza, zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu 888-443-249

Bezpośredni link do strony naszego partnera we Włocławku: https://www.eduino.pl/zajecia-z-drukiem-3d/

Innowacyjne zajęcia pozalekcyjne

Koncepcja zajęć Edu3Dkacja powstała z myślą o prowadzeniu innowacyjnego kształcenia dzieci i młodzieży z zakresu projektowania 3D, drukowania 3D i skanowania 3D. Jako eksperci zajmujący się tymi dziedzinami w przemyśle, widzimy wzrastającą potrzebę edukowania przyszłych pokoleń inżynierów. Nasza koncepcja nauczania jest zgodna z edukacyjnym podejściem STEAM.

STEAM w dosłownym tłumaczeniu to:

S- sciene (nauka)

T- technologies (technologia)

E- engineering (inżynieria)

A- arts (sztuka)

M- mathematics (matematyka)

Nauczanie modelem STEAM opiera się na możliwości tworzenia nowych rzeczy, badania, sprawdzania i testowania, czyli przyjmuje formę projektów i warsztatów. Wszystko to sprawia, że dzieci nie nudzą się na zajęciach, chętniej w nich uczestniczą, a co najważniejsze są skupione na lekcji i czerpią satysfakcję z nauki.

Uczeń nie jest już tylko odtwórcą, staje się wynalazcą, konstruktorem, który przejmuje kontrolę nad procesem twórczym. W trakcie nauki i zdobywania wiedzy, „bawi” się stawiając sobie pytania badawcze, próbuje odnaleźć odpowiedzi na stawiane sobie pytania własnymi sposobami. Nauka drukowania 3D pozwala, aby uczeń w sposób namacalny, fizyczny widział efekt swojej pracy, może zweryfikować popełnione błędy, podjąć próbę naprawy i wyeliminować błąd w przyszłości. Z każdych zajęć uczestnicy otrzymują wydruki 3D swoich projektów.

Koncepcja nauczania na modelu STEAM to nauka przez doświadczenia, odwołująca się do naturalnej potrzeby odkrywania świata przez młodego człowieka. Dzieci od momentu narodzin są małymi odkrywcami. Zainteresowanie otaczającym światem towarzyszy im na każdym kroku, ponieważ tak wynika z natury dziecka i naturalnej potrzeby badania, eksperymentowania, szukania rozwiązań oraz podejmowania różnego rodzaju prób.

Doceniamy taką postawę i takie zachowanie dzieci, dlatego też w oparciu o nią Edu3Dkacja stworzyła program edukacyjny. To dzięki nowym nurtom kształcenia świat idzie na przód. Każdego dnia powstają nowe wynalazki, narzędzia i technologie.

Na naszych zajęciach stawiamy na rozwój wyobraźni przestrzennej, myślenie abstrakcyjne i nabieranie umiejętności konstrukcyjnych. Na zajęciach mamy do czynienia z wieloma zagadnieniami z matematyki, w szczególności z geometrii, przez co pokazujemy praktyczne zastosowanie wiedzy nabytej w szkole na lekcjach matematyki.

Z przyjemnością wyślemy ramowy plan na Twój adres email

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o szczegółach naszej współpracy